info

 

Skuteczne odkomarzanie już od 150 zł! Nie czekaj, zamów tel.: 500 771 005


Szybko i profesjonalnie zlikwidujemy: komary, meszki i kleszcze !odkomarzanie płońsk warszawa

Miasta: Warszawa, Płock, Legionowo, Ciechanów, Sochaczew, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Płońsk, Pułtusk, Sierpc, Łomianki, Nasielsk, Raciąż, Modlin.

Jeśli masz problem z komarami, meszkami lub kleszczami zostaw to nam. Szybko i profesjonalnie zajmiemy się uciążliwymi owadami. Po odkomarzaniu problem zniknie. Przebywanie w ogrodzie stanie się przyjemnością!odkomarzanie warszawa

Efektywność odkomarzania

Efekt zależy od wielu czynników, jednak po zabiegu populacja komarów zmniejszy się o minimum 80%.

Techniki

Oprysk na zimno/zamgławianie ULV (zalecana na terenach mniejszych, do 1000 m2)

Do głównego preparatu dodawany jest adiuwant (żywica), przeznaczony do stosowania jako dodatek zapobiegający zmywaniu przez deszcz kontaktowo działających insektycydów. Dodatek ten przedłuża i wzmacnia skuteczne jego działanie preparatu (oprysk na zimno).

W przypadku zamgławiania ULV (zimna mgła) do głównego preparatu dodawany jest nośnik (glikol) wspomagając proces zamgławiania oraz znacznie poprawiając właściwości mgły „zimnej”. Dodatek ten zwiększa skuteczność działania środków owadobójczych, zmniejsza wielkość kropli, przez co zwiększa zasięg zamgławiacza, wydłuża czas utrzymania się mgły w powietrzu i przedłuża działanie środków. Dodatkowo znacznie poprawia słabe właściwości zamgławiające wody, będącej rozpuszczalnikiem większości oraz powoduje zwiększenie przyczepności środka do powierzchni liści również zapobiegając zmywaniu preparatu przez opady.

Zamgławianie na gorąco (zalecana na terenach większych, powyżej 1000m3)

Do głównego preparatu dodawany jest nośnik (glikol) wspomagając proces zamgławiania oraz znacznie poprawiając właściwości mgły „gorącej”. Mgła o średnicy kropli już od 0,5 mikrona utrzymuje się w powietrzu znacznie dłużej aniżeli mgła zimna (ULV), co umożliwia dłuższy kontakt preparatu bójczego ze zwalczanym organizmem. Oznacza to możliwość znacznej redukcji ilości podawanej cieczy roboczej w porównaniu z tradycyjnym opryskiem, skrócenie czasu zabiegu i tym samym oszczędność czasu i pieniędzy.

W przypadku działek powyżej 2000-3000m2 stosujemy techniki mieszane: wewnątrz zamgławianie na goraco, a wokół działki (ogrodzenie) oprysk na zimno z wykorzystaniem bardzo lepkiej żywicy.

Wszystkie nasze usługi wykonujemy profesjonalnie przy zachowaniu wszystkich środków ostrożności. Odkomarzanie jest w 100% bezpieczne. Kilka godzin po oprysku należy pamiętać o myciu rąk po powrocie z ogrodu.

Cennik sezon 2020:

Odkomarzanie działki do 500 m2 -  od 150 zł
Odkomarzanie działki do 1000 m2 - od 300 zł
Odkomarzanie działki do 2000 m2 - od 500 zł
Odkomarzanie działki powyżej 2000 m2 - cena ustalana indywidualnie

Odkomarzanie 3-4 razy w sezonie - Duże Rabaty i najwyższa skuteczność!

Podane ceny są cenami netto (23% VAT)