info

 

Usuwanie gniazd os, usuwanie szerszeni, zwalczanie os, zwalczanie szerszeni  tel.: 501 236 925 lub 500 771 005


Zwalczanie gniazd os już od 250 zł, szerszeni od 300 zł netto!

Miasta: Płock, Ciechanów, Nowy Dwór Mazowiecki, Płońsk, Łomianki, Nasielsk, Raciąż, Modlin.


Zwalczanie gniazd os i szerszeni to jedna z usług, jakie wykonujemy. Doskonale zdajemy sobie sprawę jakie niebezpieczeństwo stanowi obecność tych owadów, dlatego podejmujemy wszelkie możliwe środki, aby usunąć z Państwa posesji gniazda szybko i skutecznie.

Szerszenie oraz osy najczęściej zakładają gniazda na terenach zamieszkiwanych przez ludzi, gdyż ich głównym pokarmem są owoce oraz soki z wielu drzew. Pomimo tego, że owady nie są uznawane powszechnie za szkodniki, to występowanie roju w pobliżu budynków mieszkalnych, sadów lub szkółek leśnych bywa bardzo uciążliwe i prowadzi do licznych uszkodzeń drzew oraz owoców. Pojedyncze ugryzienie osy, a nawet szerszenia nie jest niebezpieczne, aczkolwiek bardzo bolesne. Jedynie osoby uczulone muszą liczyć się z poważniejszymi powikłaniami takimi jak wstrząs anafilaktyczny.

Gniazda os oraz szerszeni mają kulisty kształt i budowane są z przerzutych kawałków papieru. Owady zakładają je w zacisznych i trudnodostępnych miejscach. Najczęściej są to strychy, okapy dachów, górne partie drzew oraz rozpadliny. Zdarza się również, że gniazda umiejscowione są w ziemi. Ich zlokalizowanie sprawia wiele problemów i większość osób odnajduje już w pełni rozwinięte siedliska owadów.

Samodzielne usunięcie gniazda jest nie tylko niebezpieczne ze względu na atak owadów, ale również ze względu na jego trudnodostępne położenie. Ryzyko nie zawsze się opłaca, dlatego w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest wynająć specjalistów. Nasza firma posiada długoletnie doświadczenie w zakresie usuwania gniazd os i szerszeni oraz dysponuje profesjonalnym sprzętem. Dzięki temu możemy zagwarantować usunięcie gniazd z trudnodostępnych miejsc bez uszkadzania konstrukcji budynku. Na koncie mamy wiele skutecznych interwencji, z których wszystkie zakończyły się sukcesem.

Usuwanie gniazd os i szerszeni odbywa się za pomocą środków chemicznych, które są w stanie zlikwidować w krótkim czasie cały rój owadów. Nasi pracownicy używają specjalnych kombinezonów oraz używają wysokich drabin, aby dostać się w trudno dostępne miejsca. Raz zlikwidowane gniazdo nie zostanie nigdy odbudowane, ponieważ cała populacja przebywająca na danym obszarze zostaje wyeliminowana. Podczas pracy zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo, zwłaszcza naszych klientów. Dopiero, gdy upewnimy się że sytuacja została całkowicie opanowana, składamy sprzęt i odjeżdżamy.

Cennik: usuwanie gniazda os od 250 zł netto lub szerszeni od 300 zł netto. (VAT 23%).Tagi: usuwanie gniazd os, usuwanie szerszeni, likwidacja gniazda szerszeni, likwidacja gniazda os, gniazda szerszeni, likwidacja szerszeni, zwalczanie szerszeni, zwalczanie os, usuwanie os, gniazdo szerszeni likwidacja, gniazdo os usuwanie, likwidacja os, likwidacja gniazd szerszeni, zwalczanie gniazd os